Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD 17
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-5945
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 520 × 520 × 1450 mm |
| Wymiar kartonu | 550 × 370 × 550 mm |
| Waga brutto lampy | 5.900 kg |
| Waga netto lampy | 4.2 kg |
| Styl lampy | Nowoczesny, Glamour, Hampton |
| Kolor abażura - klosza | Transparentny |
| Kolor stelaża | Czarny, Złoty |
| Ilość źródeł światła | 17 |
| Materiał stelaża | Przewód + stal lakierowana + stal metalizowana + tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | G9 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 5 lat |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca NILOS Black Gold 17 – kaskadowy design ze szklanymi kloszami
Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD 17 marki TK Lighting to propozycja dla wnętrz, w których oświetlenie ma robić wrażenie. Transparentne, szklane klosze pięknie rozpraszają światło, a czarny stelaż ze złotymi akcentami dodaje całości elegancji w stylu glamour/hampton.
Model NILOS tworzy efektowną kompozycję 17 punktów światła rozmieszczonych kaskadowo. Dzięki regulacji zwisów możesz dopasować układ i wysokość lampy do stołu w jadalni, salonu, klatki schodowej lub przestrzeni komercyjnej.
- 17 źródeł światła G9 – mocne oświetlenie i efekt „wow”,
- szklane transparentne klosze – przyjemne rozproszenie światła,
- możliwość doboru barwy i mocy przez wybór żarówek (także LED),
- ściemnianie możliwe w zależności od zastosowanych żarówek.
NILOS to rodzina lamp o niebanalnym wzornictwie, która świetnie podkreśla charakter nowoczesnych aranżacji i staje się dekoracją wnętrza.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji NILOS - zerknij na "produkty powiązane".
Lampa NILOS przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do produktu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

