O nas

  Stokrzesel.pl to sklep, który powstał po dogłębnej analizie branży meblarskiej, starannej weryfikacji trendów i inspirujących spotkaniach z ekspertami rynku polskiego i zagranicznego. Dzięki temu oddajemy w Państwa ręce produkty tylko najlepszych i sprawdzonych producentów i dostawców. Celem biznesowym marki StoKrzesel jest zaoferowanie dopasowanego asortymentu mebli do aktualnych potrzeb oraz zmieniających się trendów rynkowych. Działamy z myślą pozytywnego wpływu na świat, zaczynając od pomocy naszym Klientom w prowadzeniu wygodnego życia w swoim otoczeniu domowym czy biznesowym.

  Stoły, ławy, krzesła, sofy, hokery? Do domu, biura czy ogrodu? Dostępne od ręki, a może na specjalne zamówienie w ulubionym kolorze? U nas znajdziesz to wszystko!

  Naszym znakiem rozpoznawczym i bez wątpienia wielkim powodem do dumy jest profesjonalna obsługa Klienta, czego najlepszym potwierdzeniem są tysiące zakupionych mebli i Państwa wspaniałe opinie. To efekt wielomiesięcznej pracy nad opracowaniem standardów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Zadowolenie Klienta to dla nas najwyższy priorytet, dlatego nie spoczywamy na laurach i ciągle udoskonalamy nasz sklep, poszerzamy portfolio produktów i podnosimy jakość obsługi. Zaangażowanie, dbanie o potrzeby, aktywne słuchanie, odpowiedzialność i otwartość na potrzeby. 

  Wierzymy, że te elementy są podstawą w budowaniu długotrwałych relacji opartych na szacunku i zaufaniu.

  Chcemy być pierwszym wyborem dla naszych Klientów, dlatego inwestujemy w swój rozwój i ambitnie podchodzimy do wyznaczonych sobie celów.                      Nasze motto firmowe mówi o tym, by spędzać jak najwięcej czasu na aktywnościach, które nas budują i poszerzają horyzonty.

  A główne wartości, które nam przyświecają w rozwoju marki to:

  1. dbanie o zadowolenie Klientów poprzez wybór tylko sprawdzonych producentów oferujących najwyższą jakość w swojej grupie cenowej
  2. szybkość i przejrzystość działania od pierwszego kontaktu z naszym Klientem po dostarczenie produktu do domu czy biura

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, śledzenia nas na Facebooku, Instagramie czy Pintereście, a także kontaktu z nami w przypadku pytań. 

  Na pewno nie raz Was jeszcze zaskoczymy!

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium