Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD 10
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-5944
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 420 × 420 × 1450 mm |
| Wymiar kartonu | 400 x 300 x 400 mm |
| Waga lampy | 2.70 kg |
| Styl lampy | Glamour, Hampton, Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | Transparentny |
| Kolor stelaża | Czarny, Złoty |
| Ilość źródeł światła | 10 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Stal metalizowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | G9 |
| Moc max LED | max 8w LED |
| Podział sekcji światła | 10/10 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak - W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca NILOS Black Gold 10
Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD 10 marki TK Lighting to wyjątkowe oświetlenie sufitowe, które łączy elegancką czerń z luksusowym złotym wykończeniem. Nowoczesna forma oraz aż 10 punktów światła sprawiają, że model NILOS staje się efektowną ozdobą wnętrza i jednocześnie zapewnia doskonałe doświetlenie dużych przestrzeni.
To idealna lampa wisząca do salonu, jadalni, nad duży stół, a także do eleganckich przestrzeni komercyjnych – restauracji, hotelu czy biura.
Model NILOS BLACK GOLD 10 zachwyca kontrastowym zestawieniem kolorów. Matowa czerń nadaje konstrukcji nowoczesnego charakteru, natomiast złote detale wprowadzają nutę luksusu i ciepła. Taka kompozycja doskonale wpisuje się w aranżacje:
- glamour
- modern classic
- nowoczesne
- loft z eleganckim akcentem
- art déco
TK Lighting to renomowany producent oświetlenia, ceniony za solidność i nowoczesne wzornictwo. Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD 10 została wykonana z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd przez lata.
Dlaczego warto wybrać NILOS BLACK GOLD 10?
- Elegancka lampa czarno-złota
- Nowoczesny, luksusowy design
- Aż 10 punktów światła – idealna do dużych wnętrz
- Doskonała do salonu i jadalni
- Możliwość zastosowania żarówek LED
- Produkt renomowanej marki TK Lighting
Podkreśl wyjątkowy charakter swojego wnętrza i postaw na efektowne oświetlenie. Wybierz lampę wiszącą NILOS BLACK GOLD 10 TK Lighting i stwórz przestrzeń pełną elegancji oraz stylu.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji NILOS - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa NILOS przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

