Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD 26
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-10099
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 620 × 620 × 1450 mm |
| Wymiar kartonu | 640 × 640 × 370 mm |
| Styl lampy | Nowoczesny / Glamour / Hampton |
| Kolor klosza | Transparentny |
| Materiał klosza / abażura | Szkło |
| Kolor stelaża | Czarny + złoty |
| Ilość źródeł światła | 26 |
| Źródło światła | G9 |
| Żarówka | G9-slim |
| Maksymalna moc na punkt świetlny | 8 W |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Zasilanie | 230V |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności | 1 |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana / stal metalizowana / tworzywo sztuczne |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
NILOS Black Gold 26 – designerska lampa wisząca z 26 punktami światła
Lampa wisząca NILOS BLACK GOLD marki TK Lighting to efektowna propozycja dla wnętrz, w których liczy się design i mocne wrażenie wizualne. Rodzina NILOS wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim wyglądem oraz transparentnymi, szklanymi kloszami, które dobrze rozpraszają światło. Charakterystycznym detalem jest złota tulejka przy podkloszówce, dodająca całości luksusowego akcentu.
Wysokość zwisów można dopasować do aranżacji – klosze tworzą kaskadę o różnej długości, dzięki czemu łatwo uzyskać indywidualny efekt nad stołem w jadalni, w salonie lub w reprezentacyjnej przestrzeni komercyjnej.
- 26 punktów światła G9 – mocne oświetlenie dużych przestrzeni,
- połączenie czerni i złota – elegancki kontrast,
- szklane, transparentne klosze – estetyczne rozproszenie światła.
Lampy NILOS to wybór dla osób, które chcą, aby oświetlenie było nie tylko funkcjonalne, ale też stanowiło ozdobę wnętrza i podkreślało jego charakter.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji NILOS – zerknij na "produkty powiązane".
Lampa NILOS przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do produktu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

