Lampa wisząca AURORA TRANSPARENT 16
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-10182
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 500 × 500 × 2400 mm |
| Wymiar kartonu | 600 × 240 × 600 mm |
| Waga brutto lampy | 6.300 kg |
| Waga netto lampy | 4.8 kg |
| Styl lampy | Nowoczesny / Glamour / Hampton |
| Kolor abażura - klosza | Transparentny |
| Kolor stelaża | Czarny + złoty |
| Ilość źródeł światła | 16 |
| Materiał stelaża | Przewód + stal lakierowana + stal metalizowana + tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | G9 |
| Podział sekcji świetlnej | 16/16 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 5 lat |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca AURORA Transparent 16 – nowoczesny efekt spirali światła
Lampa wisząca AURORA Transparent 16 marki TK Lighting to wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają oświetlenia o mocnym efekcie dekoracyjnym. Konstrukcja z 16 punktami światła tworzy efektowną spiralę, która przyciąga wzrok i buduje klimat we wnętrzu.
W modelu AURORA połączono czarny stelaż ze złotymi detalami, co świetnie pasuje do aranżacji glamour, hampton i nowoczesnych. Klosze (transparentne, z ciepłym bursztynowym efektem) nadają całości elegancji i pomagają uzyskać przyjemne rozproszenie światła.
16 źródeł światła G9 – efekt „wow” i dobre doświetlenie,
możliwość doboru mocy i barwy przez wybór żarówek (także LED),
możliwość ściemniania – w zależności od zastosowanej żarówki,
idealna do salonu, jadalni i reprezentacyjnych przestrzeni.
AURORA to lampa, która łączy funkcjonalność z dekoracyjnym designem i staje się centralnym punktem aranżacji.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji AURORA - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa AURORA przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do produktu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
AURORA TRANSPARENT 16 karta produktu
AURORA TRANSPARENT 16 deklaracja zgodności CE
AURORA TRANSPARENT 16 instrukcja
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

