Sofa Rana rozkładana elektrycznie trzyosobowa
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem L 49,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: A1-0000087520
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Kolorystyka | ciemny szary |
| Tkanina | tkanina Barry fabric grey K6-033 |
| Podstawa |
stal |
| Ilość siedzisk |
trzy |
| Ilość rozkładanych siedzisk |
dwa |
| Funkcja rozkładania | tak - elektryczna |
| USB | typ C, typ A |
| Wypełnienie siedziska i oparcia |
włókno |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Waga netto | 91,8 kg |

| Szerokość sofy | 215 cm |
| Głębokość sofy | 99 cm |
| Wysokość sofy | 103 cm |
| Wysokość oparcia | 54 cm |
| Szerokość siedziska | 185 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podłokietników od podłogi | 64 cm |
| Szerokość podłokietników | 26 cm |
| Głębokość podłokietników | 91 cm |
| Wysokość podłokietników | 16 cm |
Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 110 kg.
Producent przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny sof rozkładanych Actona - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

_breakpoint
Sofa Rana rozkładana elektrycznie trzyosobowa

Rana to wysokiej jakości rozkładana sofa trzyosobowa - rozkładają się tylko moduły po lewej i po prawej stronie, moduł środkowy jest stały. Sofa ta została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort i styl w jednym. Sofa Rana ma także charakterystyczne zaostrzone, skośne nogi, które nadają jej lekki wygląd i dodają nutki nowoczesności. Jej minimalistyczny design i schludne wykończenie sprawiają, że doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz.
Siedziska rozkładają się niezależnie od siebie sterownikami na boku sofy, dodatkowo dla wygody sofa wyposażona jest w gniazdo ładowarki USB - można do niego podłączyć telefon czy też tablet i naładować baterię.
Jednym z głównych atutów sofy Rany jest funkcja rozkładania. Dzięki niej można wygodnie rozłożyć podnóżki i opuścić oparcie, aby zrelaksować się w pozycji leżącej. Ta elektryczna funkcja sprawia, że zmiana pozycji jest łatwa i wygodna. Można swobodnie opuścić oparcie i w pełni odprężyć się po długim i męczącym dniu.
Jeśli szukasz sofy, która łączy wygodę, styl i funkcjonalność to Rana będzie doskonałym wyborem. Daje możliwość odpoczynku i relaksu w nowoczesnym i atrakcyjnym otoczeniu.
Tanina materiałowa Barry fabric grey K6-033 - tkanina odporna na uszkodzenia mechaniczne, mechacenie i blaknięcie kolorów. Tkanina jest miła w dotyku. Jest stosunkowo odporna na zaplamienia tym samym łatwo utrzymać ją w czystości. Do pielęgnacji używamy ogólnie dostępnych środków to czyszczenia tkanin materiałowych.

Ciemny szary to elegancki odcień, który doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Tkanina obiciowa sofy wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.
Mechanizm wymaga podłączenia do zasilania 230V. Pozwala na płynne rozłożenie jej do pozycji półleżącej. Sofa nie rozkłada się na płasko. Mechanizm jest dobrej jakości i posłuży długie lata.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Actona Group A/S
Smedegårdvej 6
DK-7500 Holstebro, Dania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.




