Sofa Rana rozkładana elektrycznie dwuosobowa
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem XL 99,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: A1-0000087519
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Kolorystyka | ciemny szary |
| Tkanina | tkanina Barry fabric grey K6-033 |
| Podstawa |
stal |
| Ilość siedzisk |
dwa |
| Ilość rozkładanych siedzisk |
dwa |
| Funkcja rozkładania | elektryczna |
| USB | typ C, typ A |
| Wypełnienie siedziska i oparcia |
włókno |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Waga netto | 77 kg |

| Szerokość | 158 cm |
| Głębokość | 99 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Wysokość oparcia | 54 cm |
| Szerokość siedziska | 110 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość podłokietników od podłogi | 64 cm |
| Szerokość podłokietników | 26 cm |
| Głębokość podłokietników | 91 cm |
| Wysokość podłokietników | 16 cm |
Nośność mebla wynosi 110 kg
Producent przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny sof rozkładanych Actona - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

_breakpoint
Sofa Rana rozkładana elektrycznie dwuosobowa

Rana to dwuosobowa sofa z funkcją rozkładania w firmie Actona. Sofa ta została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort i styl w jednym. Posiada dwa miejsca do siedzenia, co czyni ją idealnym wyborem dla par lub małych rodzin. Sofę Rana można nazwać też fotelem dwuosobowym.
Sofa Rana ma także charakterystyczne zaostrzone, skośne nogi, które nadają jej lekki wygląd i dodają nutki nowoczesności. Jej minimalistyczny design i schludne wykończenie sprawiają, że doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz.
Tkanina obiciowa z wyglądu przypomina ekoskórę - ma stylistykę surowej skóry aczkolwiek nie jest nią.
Siedziska rozkłada się niezależnie od siebie sterownikami na boku sofy, dodatkowo dla wygody sofa wyposażona jest w gniazdo ładowarki USB - można do niego podłączyć telefon czy też tablet i naładować baterię.
Jednym z głównych atutów Rany jest funkcja rozkładania. Dzięki niej można wygodnie rozłożyć podnóżki i opuścić oparcie, aby zrelaksować się w pozycji leżącej. Ta elektryczna funkcja sprawia, że zmiana pozycji jest łatwa i wygodna. Można swobodnie opuścić oparcie i w pełni odprężyć się po długim i męczącym dniu.
Jeśli szukasz sofy, która łączy wygodę, styl i funkcjonalność, Rana 2-seater recliner Actona może być doskonałym wyborem. Daje możliwość odpoczynku i relaksu w nowoczesnym i atrakcyjnym otoczeniu.
Tanina materiałowa Barry fabric grey K6-033 - tkanina odporna na uszkodzenia mechaniczne, mechacenie i blaknięcie kolorów. Tkanina jest miła w dotyku. Jest stosunkowo odporna na zaplamienia tym samym łatwo utrzymać ją w czystości. Do pielęgnacji używamy ogólnie dostępnych środków to czyszczenia tkanin materiałowych.

Ciemny szary to elegancki odcień, który doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Tkanina obiciowa fotela wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.
Mechanizm wymaga podłączenia do zasilania 230V. Pozwala na płynne rozłożenie jej do pozycji półleżącej. Sofa nie rozkłada się na płasko. Mechanizm jest dobrej jakości i posłuży długie lata.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Actona Group A/S
Smedegårdvej 6
DK-7500 Holstebro, Dania
Pliki do pobrania
Instrukcja montażu sofa Rana
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.




