Fotele biurowe producenta BGroup

Firma BGroup to polski producent mebli z ponad 25-letnim doświadczeniem. Stałe inwestycje w park maszynowy oraz powierzchnie produkcyjne zaowocowały wieloma świetnie przyjętymi kolekcjami mebli biurowych, oraz wypoczynkowych. Dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań i wysokich norm jakościowych fotele z kolekcji Aviator zyskały dużą popularność w firmach i jednostkach budżetowych. Długie 5-letnie gwarancje powodują, że Klienci często decydują się na ich zakup do swoich biur. Dodatkowym atutem BGroup jest działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju. Firma prowadzi stałe audyty środowiskowe i rozwija świadomość ekologiczną wśród swoich pracowników.

W ofercie producenta znajduje się m.in. spójna stylistycznie kolekcja Start, która ma w swoim portfolio ergonomiczne oraz nowoczesne fotele klasy premium. Meble zostały zaprojektowane przez uznane włoskie studio S.I. Design, które tworzy 9 wykwalifikowanych projektantów, którzy specjalizują się w meblach biurowych. 

Flagowym również produktem jest krzesło Foxtrot, który określamy modelem do zadań specjalnych. Elementy tworzące mebel są wysokiej jakości i wytrzymałości, dlatego może być on stosowany w wymagających miejscach pracy. Klienci mają możliwość wyboru koloru przeszyć dwustronnie tapicerowanego oparcia.

Inną kategorią są krzesła Quatro zachowujące idealny balans pomiędzy ceną i jakością, dzięki czemu jest tak atrakcyjny zarówno dla dużych inwestycji, jak i przy wyposażaniu indywidualnych stanowisk. Krzesła mają liczne cechy ergonomiczne oraz mechanizm synchroniczny w połączeniu z szerokim siedziskiem, oraz wysokim oparciem, co wpływa korzystanie na naszą postawę zwłaszcza podczas długiego dnia pracy.

 

 

BGroup

Fotel Quatro Fotel Quatro
Producent: BGroup
Cena:

1 089,00 zł

zobacz więcej
Fotel Quatro Net Fotel Quatro Net
Producent: BGroup
Cena:

890,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium