Lampa wisząca SERPIENTE 60 czarna
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-MSE1501100395
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | czarny / biały |
|
Materiał |
stal / tworzywo / oplot tekstylny |
|
Kształt klosza |
przewód |
|
Typ lampy |
sufitowa wisząca |
|
Źródło światła |
moduł LED |
| Moc | 32 W / 2560 lm |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary:
| Szerokość | 65 cm |
| Głębokość | 65 cm |
| Wysokość | 245 cm |
| Długość przewodu LED | gr. 2,5 cm / dł. 200 cm |
| Przewód | 180 cm |
| Obręcz | śr. 60 cm / gr. 3,5 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 6 cm |
| Oprawa | wys. 245 cm / szer. 65 cm / gł. 65 cm |
| Waga netto | 3,92 kg |
| Pakowanie | 66 cm / 66 cm / 11 cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Lampa sufitowa Serpiente 60 - czarna
Lampa Serpiente 60 w kolorze czarnym to nowoczesny żyrandol o artystycznym i unikatowym designie. Jej główną cechą charakterystyczną są finezyjne, wijące się pętle świetlne, przypominające węża, które tworzą futurystyczną formę. Lampę wykonano z wysokiej jakości materiałów – główną konstrukcję stanowi metalowa, czarna baza, nadająca elegancji i trwałości. Przewody mocujące lampę są cienkie i niemal niewidoczne, co tworzy efekt zawieszenia w powietrzu. Świetlna część lampy to energooszczędne diody LED, ukryte w mlecznobiałych rurkach, które emitują miękkie, rozproszone światło.
Kształt lampy jest jednocześnie dynamiczny i harmonijny, co sprawia, że pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i tych o bardziej artystycznym charakterze. Czarny kolor dodaje jej wyrafinowanego uroku, a nietypowy kształt sprawia, że stanowi dekorację samą w sobie. Lampa Serpiente to idealny wybór do salonów, jadalni czy przestrzeni komercyjnych, gdzie ma stać się centralnym punktem aranżacji.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny lamp Moosee - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
