Lampa wisząca SERPIENTE 120 złota
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-MSE010100178
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | złoty / biały |
|
Materiał |
stal / tworzywo / oplot tekstylny |
|
Kształt klosza |
przewód |
|
Typ lampy |
sufitowa wisząca |
|
Źródło światła |
moduł LED |
| Moc | LED 22.4 W / 1800 lm |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary:
| Szerokość | 121 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Wysokość | 231 cm |
| Długość przewodu LED | śr. 2,5 cm / dł. 190 cm |
| Przewód | 170 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 4 cm |
| Mocowanie do sufitu | wys. 3,5 cm / śr. 1,5 cm |
| Oprawa | wys. 231 cm / szer. 121 cm / śr. 2,5 cm |
| Waga netto | 2,5 kg |
| Pakowanie | 130 cm / 31 cm / 11 cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Lampa sufitowa Serpiente 120 - złota
Lampa Serpiente 120 w kolorze złotym to nowoczesny żyrandol o artystycznym i unikatowym designie. Jej główną cechą charakterystyczną są finezyjne, wijące się pętle świetlne, przypominające węża, które tworzą futurystyczną formę. Lampę wykonano z wysokiej jakości materiałów – główną konstrukcję stanowi metalowa, złota baza w formie belki, nadająca elegancji i trwałości. Przewody mocujące lampę są cienkie i niemal niewidoczne, co tworzy efekt zawieszenia w powietrzu. Świetlna część lampy to energooszczędne diody LED, ukryte w mlecznobiałych rurkach, które emitują miękkie, rozproszone światło.
Kształt lampy jest jednocześnie dynamiczny i harmonijny, co sprawia, że pasuje zarówno do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz, jak i tych o bardziej artystycznym charakterze. Złoty kolor dodaje jej wyrafinowanego uroku, a nietypowy kształt sprawia, że stanowi dekorację samą w sobie. Lampa Serpiente to idealny wybór do salonów, jadalni czy przestrzeni komercyjnych, gdzie ma stać się centralnym punktem aranżacji.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny lamp Moosee - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Bezpieczeństwo produktu
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

