Zestaw ogrodowy Shark Sofa + 2 Fotele + Ława cappuccino
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem XL 99,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: V-CH-SHARK-ZESTAW
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
![]()
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | czarny/ciemny brąz/cappucino |
| Styl | loft |
| Materiał konstrukcji | stal malowana proszkowo + pasy z tkaniny |
| Siedziska i oparcia | poduszki |
| Materiał stelaża | stal malowana proszkowo |
| Materiał blatu | szkło |
| Skład zestawu |
2 fotele sofa ława |
| Waga zestawu | 32,6 kg |
| Montaż | samodzielny - łatwy |

| Szerokość fotela | 65 cm |
| Głębokość fotela | 74 cm |
| Wysokość fotela | 68 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość sofy | 118 cm |
| Głębokość sofy | 74 cm |
| Wysokość sofy | 68 cm |
| Wysokość siedziska | 41 cm |
| Szerokość ławy | 75 cm |
| Głębokość ławy | 45 cm |
| Wysokość ławy | 40 cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

Dopuszczalne obciążenie użytkowe fotela do 100 kg.
Dopuszczalne obciążenie użytkowe sofy do 200 kg.
Dopuszczalne obciążenie użytkowe stołu do 30 kg.
Producent przewidział 2 letnią gwarancję na fotel.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny mebli ogrodowych Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

_breakpoint
Zestaw ogrodowy Shark

Zestaw ogrodowy Shark w kolorze ciemny brąz i cappuccino, to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących stylowego i wygodnego mebla do swojego ogrodu.
Idealny, gotowy zestaw mebli ogrodowych, na werandę, do domku letniskowego w nowoczesnym designie.
Shark wygląda wręcz luksusowo - surowa stylistyka Loft spawanych stalowych ram mebli prezentuje się znakomicie.
Shark to zestaw mebli w jego skład wchodzą:
sofa dwuosobowa
dwa fotele
ława ze szklanym blatem
Meble ogrodowe zapewniają komfortowe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Sofa ma wymiary 118/74/68/41 cm, co oznacza, że jest odpowiednio szeroka, głęboka, wysoka i ma wygodną wysokość siedziska. Dzięki temu można swobodnie rozsiąść się na niej i cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu. Fotele mają wymiary 65/74/68/41 cm, co sprawia, że są równie wygodne jak sofa. Ława ma wymiary 75/45/40 cm i jest idealnym miejscem na postawienie napojów czy książki podczas odpoczynku.
Kolor zestawu to czarny i cappuccino, co nadaje mu nowoczesny i elegancki wygląd.
Czarny kolor stalowych elementów konstrukcyjnych doskonale komponuje się z cappuccino, które dominuje na tkaninie i dodaje zestawowi przytulności. Dzięki temu zestaw ogrodowy będzie doskonale pasował do różnych stylów aranżacji ogrodu.
Na ramie osadzone są pasy nośne a na nich miękkie poduchy - prosty i bardzo wygodny sposób.
Nóżki wykonane są z tworzywa - posiadają możliwość poziomowania - dzięki temu meble nie będą się bujały.

Zestaw Shark ma solidną konstrukcję, która gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Miękkie poduszki umieszczone na siedziskach zapewniają pełen komfort użytkowania - zapewnij sobie przyjemne chwile wypoczynku na świeżym powietrzu.
Sposób usadowienia siedzisk do ramy jest bardzo dobrze rozwiązany dając pewną amortyzację użytkownikowi.

Zestaw mebli Shark to stylowe połączenie dwóch kolorów:
- cappucino (poduszki)
- ciemny brąz i czarny (konstrukcja)
Montaż zestawu Shark jest dość prosty - trwa około 60 minut - instrukcja jest dołączona do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Halmar sp. z o.o.
Centralnego Okręgu Przemysłowego 2
37-450 Stalowa Wola, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.



