Fotel ergonomiczny Xilium mesh black ER-ST GS - typ B
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: xilium-mesh-black-ER-ST-sm01
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Cechy i funkcje | |
|---|---|
| Mechanizm: | ER-ST: Synchroniczny, regulacja głębokości siedziska |
| Ruch oparcia: | Brak funkcji ruchu oparcia na boki |
| Regulacja głębokości siedziska: | Tak |
| Wersja kolorystyczna elementów z tworzyw sztucznych: | Czarna |
| Zagłówek: | Regulowany 3D, tapicerowany, profie boczne, osłona: tworzywo sztuczne |
| Wspornik dolny oparcia: | Tworzywo sztuczne, czarny |
| Podparcie lędźwi: | Brak |
| Oparcie: | Siatkowe |
| Siedzisko: | Tapicerowane, profile boczne, osłona: plastik |
| Podłokietniki: | R53-B/BPU: 3D, ramię: czarny poliamid, nakładka: czarny poliuretan |
| Podnośnik: | Pneumatyczny, standardowy |
| Podstawa: | Ø 735 mm, 5-ramienna, czarny poliamid (TS30-BL) |
| Kółka: | ESHH60: Ø 60 mm, do twardych powierzchni |
| Pianka siedziska: | Wylewana |
| Montaż: | PACK-L: Częściowo zmontowany, opakowanie z kartonu L-kształtnego |
| Wymiary | |
| Wysokość całkowita: | 1025-1265 mm |
| Wysokość siedziska: | 410-535 mm |
| Głębokość całkowita: | 670 mm |
| Wykończenia | |
| Grupa cenowa: | 1 |
| Gatunek tkaniny tapicerskiej – siedzisko: | Sempre / Sempre Melange |
| Gatunek tkaniny tapicerskiej – profil boczny siedziska: | Sempre / Sempre Melange |
| Gatunek tkaniny tapicerskiej – zagłówek krzesła: | Sempre / Sempre Melange |
| Gatunek tkaniny tapicerskiej – profil boczny zagłówka krzesła: | Sempre / Sempre Melange |
| Gatunek siatki: | WX |
| Kolor siatki: | WX01 |
| Kolor tkaniny tapicerskiej – siedzisko: | do wyboru |
| Kolor tkaniny tapicerskiej – profil boczny siedziska: | do wyboru |
| Kolor tkaniny tapicerskiej – zagłówek krzesła: | do wyboru |
| Kolor tkaniny tapicerskiej – profil boczny zagłówka krzesła: | do wyboru |
| Kolor elementów z tworzywa sztucznego – rama oparcia: | B Black |
| Kolor elementów z tworzywa sztucznego – osłona zagłówka: | Czarny |
| Kolor elementów z tworzywa sztucznego – wspornik zagłówka: | Czarny |



Obciążenie maksymalne fotela obrotowego wynosi 150 kg.
Certyfikaty:
Certyfikat bezpieczeństwa GS typ B
Norma EN1335
Protokół oceny ergonomicznej
Certyfikat ergonomiczności
Certyfikat Blue Angel
_breakpoint
Fotel ergonomiczny Xilium Mesh Black ER-ST certyfikat GS typ B
Konfiguracja fotela stworzona w kierunku jak najlepszej ceny tego świetnego, ergonomicznego modelu jednak z zaawansowanymi zagłówkiem - wieloma regulacjami w tym podłokietnikami 3D.
Model mógłby służyć za wzór ergonomii w projektowaniu foteli do codziennej pracy biurowej z dużym naciskiem na wygodę i zdrową czyli prawidłową postawę użytkownika.
Model Xilium dostępny jest w wielu typach oraz konfiguracjach - daje to bardzo szerokie możliwości dostosowanie fotela do wymagań użytkownika.

MESH - wersja z oparciem tapicerowanym siatką
BLACK - wersja z czarnym korpusem
ER-ST - zaawansowany mechanizm synchroniczny z wysuwem
GS - typ B - certyfikat gs
Profesjonalny fotel biurowy z wieloma nastawami zaprojektowany jako ergonomiczny o wytrzymałości do 150 kg.
Za projektem tego estetycznego fotela stoi Martin Ballendat.
Sam projekt i design Xilium jest bardzo nowoczesny, świetnie pasuje do nowoczesnego biura.
Zalety fotela Xilium:
- Regulowany zagłówek na wysokość, głębokość, oraz kąt nachylenia - tapicerowany tkaniną
- Regulowane na wysokość oparcie
- Mechanizm synchroniczny z funkcją wysuwu
- Regulowane podłokietniki 3D w wielu płaszczyznach
Fotel to doskonała propozycja z półki premium profesjonalnych foteli do codziennej pracy biurowej.
Oparcie i zagłówek:
Zagłówek 3D
Zagłówek – regulacja: wysokość: 60 mm, głębokość: 180 mm, obrót: 96°
Zagłówek – szkielet: polipropylen (PP)
Zagłówek – pianka: grubość: 25 mm, gęstość: 55 kg/m³
Siedzisko:
Siedzisko fotela Xilium tapicerowane jest tkaniną materiałową - pod spodem znajduje się warstwa pianki wtryskowej o grubości 50mm oraz gęstości 65 kg /m3. Gwarantuje to, że siedzisko będzie elastyczne i nie będzie się z czasem odkształcało pod ciężarem użytkownika.
Siedzisko posiada także funkcję wysuwu w zakresie 100 mm - oraz dodatkowe 20 mm poprzez funkcję regulacji wysokości oparcia.
Podłokietniki:
R53-B/BPU 3D - wysokiej klasy regulowane w trzech płaszczyznach podłokietniki pozwalające dostosować ich wysokość do wysokości biurka oraz inne kąt by przedramiona były prawidłowo ułożone pod zalecanym kątem 90%.
Typ podłokietników: regulowane 3D
Materiał podłokietników: poliamid (PA), czarne
Materiał nakładek podłokietników: poliuretan (PU), czarne
Zakres regulacji podłokietników góra-dół: 110 mm
Zakres regulacji nakładek podłokietników przód-tył: 40 mm
Zakres regulacji nakładek podłokietników obrót: +/- 30°
Tkanina Sempre / Sempre melange (centkowana - niejednorodna kolorystycznie tak zwany melanż)
Odporność na ścieranie: 155 000 ± 5 000 cykli Martindale (125 000 cykli Martindale – Sempre Melange)
Skład: 100% poliester
Odporność barwy na światło: EN ISO 105-B02 (3–4) (EN ISO 105-B02 (4–5) – Sempre Melange)
Odporność barwy na tarcie: EN ISO 105-X12 (wet: 4–5 / dry: 4–5)
Trudnozapalność: EN 1021-1,EN 1021-2
Gramatura: 366g/m2 (375g/m2 – Sempre Melange)
Inne: Certyfikat EU Ecolabel, surowiec pochodzi z recyklingu (aspekty środowiskowe),Certyfikat Oeko-Tex Standard 100
Odporność na pilling: EN ISO 12945-2 (4–5) (EN ISO 12945-2 (5) – Sempre Melange)
Mechanizm synchroniczny o symbolu ER-ST.
Regulacja głębokości siedziska: 100 mm + 20 mm związane z regulacją wysokości oparci
Blokada kąta odchylenia oparcia: w 5 pozycjach
Kąt odchylenia oparcia: 20°
Regulacja siły oporu oparcia: za pomocą korbki dla użytkowników o wadze: 45 – 150 kg
Możliwość swobodnego kołysania się: tak
Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika po zwolnieniu blokady: tak

TS30-BL Polamid - kolor czarny - szerokość 735 mm. Pięcioramienna, bardzo wytrzymała i stabilna podstawa jezdna.
Kółka:
ESHH 65 mm - miekkie Zastosowano kółka miękkie do powierzchni twardych jak i dywanowych - kółka to typ samohamowne - toczą się pod obciążeniem.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Bgroup - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PACK-L: 1 sztuka, produkt częściowy zmontowany. Dobra informacja - monataż jest łatwiejszy.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Nowy Styl sp. z o.o.
ul. Pużaka 49
38-400 Krosno, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.


