Wersalka Faith ciemny szary
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem L 49,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: A1-0000109262
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | ciemny szary/czarny |
| Materiał obicia | tkanina materiałowa Enjoy 24 |
| Kolor oparcia | ciemny szary |
| Kolor siedziska | ciemny szary |
| Kolor stelaża | czarny |
| Materiał stelaża | stal |
| Liczba miejsc | 2 |
| Rozkładanie | tak - manualne |
| Wypełnienie | poliuretan 12kg/m3 |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Szerokość wersalki | 196 cm |
| Głębokość siedziska | 59,5 cm |
| Wysokość wersalki | 91 cm |
| Wysokość oparcia | 50 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 123 cm |
| Wysokość siedziska | 39 cm |
| Waga | 41,8 kg |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 110 kg.

Gwarancja wynosi 24 miesiące.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny mebli rozkładanych firmy Actona - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

_breakpoint
Wersalka rozkładana Faith
Wersalka Faith w kolorze ciemny szary marki Actona to elegancki i praktyczny mebel, który zachwyca swoim wyglądem i funkcjonalnością. Jest to rozkładana sofa, która łączy w sobie stylowy design z wygodnym miejscem do siedzenia oraz spania. Wykonana z dbałością o szczegóły, wersalka Faith prezentuje się nowocześnie i doskonale komponuje się z różnymi wnętrzami. Ciemny szary kolor tapicerki nadaje meblowi szlachetności, a jednocześnie sprawia, że jest łatwo dopasowalny do różnych aranżacji i stylów wystroju.
Faith wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i komfort użytkowania. Miękka i wygodna powierzchnia zapewnia przyjemne miejsce do siedzenia, a po rozłożeniu, umożliwia komfortowy sen dla gości lub domowników.
Podsumowując wersalka Faith marki Actona to połączenie estetyki, jakości wykonania i praktyczności, co sprawia, że stanowi ona świetny wybór do salonu, pokoju gościnnego czy innego pomieszczenia, w którym chcemy mieć zarówno stylowy mebel, jak i wygodne miejsce do wypoczynku i snu.
Jedną z głównych zalet tego mebla jest funkcja rozkładania, dzięki której w prosty sposób można przekształcić ją w wygodne łóżko dla gości lub siebie. Mechanizm rozkładania jest łatwy w obsłudze.
Tkanina Enjoy nr 24 - wyjątkowy materiał o niezwykłej fakturze i estetyce. Można ją opisać jako delikatną tkaninę, która zachwyca swoją miękkością i gładkością. Jej unikalny wzór wyróżnia się na tle innych tkanin, tworząc efektowny i nowoczesny wygląd. Tkanina Enjoy ma także doskonałe właściwości zarówno w kontekście wytrzymałości, jak i trwałości kolorów.

Wersalka Faith występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które również są dostępne w naszym sklepie - zerknij na dolną część opisu w zakładkę "Produkty powiązane"
Podstawa wersalki Faith i mechanizm rozkładania wykonany jest z solidnej stali - pomalowana jest na kolor czarny.
Montaż wersalki jest bardzo prosty i trwa około 30 minut - instrukcja jest dołączona do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Actona Group A/S
Smedegårdvej 6
DK-7500 Holstebro, Dania
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.





