Szezlong Chaplin beżowy Monza 60 - 63x156x86 cm
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: A1-0000102481
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Kolorystyka | beżowy/czarny |
| Materiał obicia | tkanina materiałowa Monza 60 |
| Materiał stelaża | stal |
| Kolor obicia | beżowy |
| Kolor stelaża | czarny |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Szerokość leżanki | 63 cm |
| Głębokość leżanki | 156 cm |
| Wysokość leżanki | 86 cm |
| Wysokość oparcia | 76 cm |
| Szerokość siedziska | 63 cm |
| Głębokość siedziska | 99 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Waga leżanki | 13,3 kg |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 110 kg.
Producent przewidział 2 letnią gwarancję.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Szezlong Chaplin beżowy

Szezlong Chaplin marki Actona to elegancki mebel w stylu klasycznym, który oferuje wygodę i funkcjonalność. Model "Monza 60" odnosi się do konkretnej wersji tapicerki – z wysokiej jakości tkanina materiałowej, o ciepłym, beżowym kolorze. Szezlong Chaplin charakteryzuje się wyprofilowanym kształtem, wygodnym siedziskiem i solidnym wykonaniem. Jego design pasuje zarówno do klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz.
Leżanka Chaplin została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkownika. Jej szerokie siedzisko i ergonomiczne kształty zapewniają wygodne miejsce do relaksu i wypoczynku.
Tkanina Monza nr 60 - wyjątkowy materiał o niezwykłej fakturze i estetyce. Jest to tkanina z grupy strukturalnych, posiada widoczny splot. W dotyku nieco chropowata z wyczuwalną fakturą. Jest odporna na przetarcia i posłuży przez wiele lat. Tkanina Monza ma wysoką odporność na blaknięcie dlatego nie trzeba się obawiać że mebel po czasie straci swój kolor.

W swojej ofercie posiadamy również inną wersje leżanki Chaplin - zerknij na dolną część opisu "produkty powiązane"
Montaż leżanki Chaplin jest bardzo prosty - trwa około 15 minut. Instrukcja jest dołączona do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Actona Group A/S
Smedegårdvej 6
DK-7500 Holstebro, Dania
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.




