Stół warsztatowy ZWB 100 B elektryczna reg. wysokości
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem XL 99,00 zł
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: ZWB-100 B
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | blat naturalny / stelaż czarny (opcjonalnie szary) |
| Materiał blatu | kauczuk naturalny - klejonka, lakierowany |
| Materiał stelaża | stal |
| regulacja wysokości | tak elektryczna |
| szybkość podnoszenia | 15 mm / s |
| wysokość | 75-110 cm |
| zabezpieczenie przeciw przegrzaniu | tak |
| zasilanie | 100 - 240V AC |
| głośność | < 50 decybeli |
| napęd | 1 silnik sterowany przez mikroprocesor |
| zużycie energii w trybie czuwania | < 0,5 W |
| waga netto / brutto | 40,7 kg / 47,8 kg |

wymiar blatu 120x60 grubość 2,5 cm
wysokość minimalna 75 cm
wysokość maksymalna 110 cm
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

Gwarancja na mebel wynosi 5 lat.

Nośność maksymalna wynosi 230 kg.
Montaż fotela jest bardzo prosty - trwa około 15 minut - instrukcja jest dołączona do mebla.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny foteli biurowych Elzap - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
_breakpoint
Stół warsztatowy - biurko - ZWB 100 B - elektryczna regulacja wysokości
Stół warsztatowy czy też biurko ZWB 100 ma blat wykonany z solidnej klejonki kauczukowej o rozmiarze 120 x 60 cm co jest standardowe - jest wystarczająco miejsca na narzędzie czy też miejsce pracy.
Idealny do majsterkowania, pracy warsztatowej, ale też pracy twórczej - malowania, rzeźbienia, majsterkowania.
Surowy charakter może się podobać - ma swój urok - odnajdzie się także jako solidne biurko domowe w stylizacjach loft.
Solidny metalowy malowany jest proszkowo, są to 2 nakładane profile 75x45 mm i 80x50 mm.
Stół posiada prosty system sterowania góra - dół za pomocą którego można płynnie wyregulować pożądany wysokość blatu.
Dzięki temu możemy pracować na nim w pozycji siedzącej ale także stojącej co czasem jest wymagane.
Stół ma bardzo dużą nośność - aż 230 kg - jest przygotowany do naprawdę solidnych projektów.
Poniżej zdjęcie z aranżacją biurka w warsztacie przydomowym.

Silnik odpowiedzialny za sterowanie wysokością jest elektryczny - biurko wymaga podpięcia do sieci. podnosi się stosunkowo szybko 15 mm / s. Mechanizm ma zabezpieczenie przed przegrzaniem. Jest stosunkowo cichy, mocny i pewny.
Blat wykonany jest z drewna egzotycznego - kauczuku - jest to klejonka lakierowana. W przyszłości wystarczy przeszlifować zużyty lakier i użyć zabezpieczeń lakierowanych lub zastosować olejowanie co nada mu pięknego wyglądu.
Stelaż to stal malowana proszkowo na kolor czarny.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Elzap Polska sp. z o.o.
ul. Jana Surzyckiego 16A
30-721 Kraków, Polska
Pliki do pobrania
Biurko ZWB 100 B instrukcja montażu i użytkowania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.




