Sofa Malling rozkładana jasnoszara 200X105
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: A1-H000022766
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | jasnoszary/czarny |
| Materiał obicia | tkanina materiałowa Spirit 14 |
| Kolor tapicerki | jasnoszary |
| Kolor stelaża | czarny |
| Materiał stelaża | stal |
| Rozkładanie | tak - manualne |
| Wypełnienie | poliuretan 45kg/m3 |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Szerokość sofy | 200 cm |
| Głębokość sofy | 105 cm |
| Wysokość sofy | 83 cm |
| Wysokość oparcia | 41 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 139 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Waga sofy | 61,9 kg |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 110 kg.

Gwarancja wynosi 24 miesiące.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Sofa Malling rozkładana jasnoszara
Jasnoszara sofa Malling marki Actona to elegancki i praktyczny mebel, który zachwyca swoim wyglądem i funkcjonalnością. Malling to rozkładana sofa, która łączy w sobie stylowy design z wygodnym miejscem do siedzenia lub spania. Wykonana z dbałością o szczegóły, sofa Malling prezentuje się nowocześnie i doskonale komponuje się z różnymi wnętrzami. Janoszary kolor tapicerki nadaje meblowi szlachetności, a jednocześnie sprawia, że jest łatwo dopasowalny do różnych aranżacji i stylów wystroju.
Malling wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i komfort użytkowania. Miękka i wygodna powierzchnia zapewnia przyjemne miejsce do siedzenia, a po rozłożeniu, umożliwia komfortowy sen dla gości lub domowników.
Jedną z głównych zalet sofy Malling jest funkcja rozkładania, dzięki której w prosty sposób można przekształcić ją w wygodne łóżko dla gości lub siebie. Mechanizm rozkładania jest łatwy w obsłudze.
Tkanina materiałowa Spirit 14 - tkanina o wyraźnym splocie oraz dużej wytrzymałości mechanicznej. Tkanina nie jest podatna na zabrudzenia - łatwo ją wyczyścić. Do konserwacji zalecane są ogólno dostępne środki do pielęgnacji i czyszczenia tkanin syntetycznych.
Podstawa sofy Malling i mechanizm rozkładania wykonany jest z solidnej stali - pomalowana jest na kolor czarny.
Montaż sofy Malling jest bardzo prosty i trwa około 20 minut - instrukcja jest dołączona do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Actona Group A/S
Smedegårdvej 6
DK-7500 Holstebro, Dania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.





