Stolik jezdny SH-A10 regulowana wysokość
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: S1-574
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka stelaża | czarny lub szary |
| Kolorystyka blatu | czarny lub orzech |
| Materiał stelaża | stal |
| Materiał blatu | płyta meblowa laminowana |
| Kółka | 4 (2 z hamulcami) |
| Regulacja wysokości | tak |
| Mechanizm | regulacja wysokości |
| Gwarancja | ![]() |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Wysokość całkowita | 73,5 - 104 cm |
| Wymiary blatu | 72 x 41 cm |
| Głębokość podstawy | 71 cm |
| Waga brutto | 15 kg |
| Wymiary kartonu | A)76x52x5cm B)78x62x23cm |

Tolerancja wymiarów +/- 1 cm
_breakpoint

Stolik na kółkach SH - A10 regulowana wysokość
Stolik jezdny SH - A10 dzięki oryginalnemu kształtowi i niewielkiemu rozmiarowi sprawdzi się w każdej przestrzeni. Rozmiar blatu roboczego sprawia, że nawet najbardziej mozolna praca nie będzie sprawiała wielkich trudności. Dodatkowe ulepszenie w postaci regulowanej wysokości i kółek, w tym dwóch z hamulcem - jeszcze bardziej podniesie komfort użytkowania.
SH - A10 sprawdzi się jako biurko do salki konferencyjnej - bardzo dobrze nada się jako stolik do projektora czy też laptopa - dzięki otworom w blacie można w sposób wygodny poprowadzić kable zasilające czy tez sygnałowe do urządzeń typu rzutnik czy tez komputer.
Biurko na kółkach SH - A 10 to bardzo przydatny mebel w każdym biurze - wyróżnia się nowoczesnym designem - dzięki kilku wersjom kolorystycznym możemy dobrać kolorystykę do własnych preferencji.


Mechanizm i jego funkcje:
Mechanizm oparty jest o siłownik pneumatyczny - za pomocą dźwigni możemy wyregulować oraz zablokować wymaganą wysokość blatu.

Stolik dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych:
czarny/czarny - czarny blat oraz czarny stelaż
czarny/orzech - orzechowy blat oraz czarny stelaż
szary/czarny - czarny blat oraz szary stelaż
szary/orzech - orzechowy blat oraz szary stelaż
Podstawa jezdna:
Zastosowano wytrzymałą oraz stabilną podstawę jezdną o głębokości 71 cm. Dzięki sporej szerokości oraz głębokości podstawa jest stabilna.
Kółka:
Stolik posiada cztery kółka z czego dwa posiadają hamulce - dzięki nim można unieruchomić stolik by się nie przesuwał jeśli nie jest to potrzebne.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny biurek Stema - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Bezpieczeństwo produktu
Producent
STEMA P.S.A.
ul. Towarowa 22A
58-100 Świdnica, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

