Narożnik uniwersalny Milly beżowy
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: A1-0000102576
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | beżowy/naturalny |
| Materiał obicia | tkanina materiałowa Basel 24 |
| Kolor oparcia | beżowy |
| Kolor siedziska | beżowy |
| Kolor nóg | naturalny |
| Materiał nóg | drewno kauczukowe lakierowane |
| Funkcja rozkładania | nie |
| Wypełnienie | poliuretan 21 kg/m3 |
| Montaż | samodzielny - łatwy |
| Szerokość narożnika | 201 cm |
| Głębokość narożnika | 132 cm |
| Wysokość narożnika | 84 cm |
| Wysokość oparcia | 68,5 cm |
| Szerokość siedziska | 63 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Wysokość podłokietnika | 49 cm |
| Waga narożnika | 53,3 kg |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

Dopuszczalne obciążenie użytkowe do 110 kg.

Gwarancja wynosi 24 miesiące.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny mebli firmy Actona - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

_breakpoint
Narożnik Milly beżowy
Milly to uniwersalny narożnik o kształcie litery "L", który został zaprojektowany do użytku w różnych konfigurajach - w tzn. "lewej" lub "prawej". Dzięki temu rozwiązaniu narożnik Milly można dostosować do różnych układów pomieszczeń. Mebel wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i komfort użytkowania przez wiele lat. Miękka i wygodna powierzchnia zapewnia przyjemne miejsce do siedzenia lub odpoczynku.
Narożnik Milly oferuje dość przestronne siedziska nawet dla trzech osób. Dzięki miękkim poduszkom zapewnia bardzo wygodne oparcie dla pleców, a co za tym idzie komfortowy odpoczynek. Dodatkowym plusem zwiększającym wygodę są dwa podłokietniki.
Tanina materiałowa Basel - tkanina odporna na uszkodzenia mechaniczne, mechacenie i blaknięcie kolorów. Tkanina jest miła w dotyku. Jest stosunkowo odporna na zaplamienia tym samym łatwo utrzymać ją w czystości. Do pielęgnacji używamy ogólnie dostępnych środków to czyszczenia tkanin materiałowych.

Narożnik Milly to stylowe i modne połączenie dwóch kolorów:
- beżowy - obicie (tkanina Basel 24)
- naturalny - nogi
Nogi narożnika Milly zostały wykonane z drewna kauczukowe - są polakierowane, w naturalnej barwie.
Montaż narożnika jest bardzo prosty i trwa około 30 - instrukcja jest dołączona do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Actona Group A/S
Smedegårdvej 6
DK-7500 Holstebro, Dania
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.





