Lampa wisząca VIGA WOOD LED sosna szczotkowana postarzana
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-11651
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa wisząca VIGA Wood Led sosna szczotkowana
Szukasz oświetlenia, które nada wnętrzu wyjątkowy charakter i jednocześnie zapewni funkcjonalne światło? Lampa wisząca VIGA WOOD LED marki TK Lighting to idealne połączenie nowoczesnej technologii z naturalnym, rustykalnym designem.
Wykonana z sosny szczotkowanej w stylu postarzanego drewna, lampa zachwyca swoim unikalnym wyglądem i doskonale wpisuje się w trendy wnętrzarskie takie jak loft, industrial, skandynawski czy rustic. Naturalna struktura drewna sprawia, że każda przestrzeń staje się bardziej przytulna i elegancka.
Zastosowane energooszczędne oświetlenie LED gwarantuje nie tylko długą żywotność, ale także niższe rachunki za prąd. Lampa idealnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, w salonie, kuchni czy przestrzeni komercyjnej.
Najważniejsze zalety lampy VIGA WOOD LED:
- naturalne drewno sosnowe – szczotkowane i postarzone wykończenie
- nowoczesna technologia LED – energooszczędność i trwałość
- styl loft / industrial / skandynawski
- idealna nad stół, do salonu lub kuchni
- wysoka jakość wykonania – marka TK Lighting
Lampa VIGA WOOD LED to doskonały wybór dla osób, które chcą połączyć funkcjonalność oświetlenia z designerskim akcentem wnętrza. To nie tylko źródło światła, ale również efektowna dekoracja.
Wprowadź do swojego wnętrza naturalne piękno i nowoczesne światło – wybierz lampę wiszącą VIGA WOOD LED TK Lighting już dziś!
Gwarancja
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, co potwierdza wysoką jakość wykonania oraz trwałość zastosowanych materiałów.

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 50 × 1205 × 1400 mm |
| Wymiar kartonu | 150 × 1300 × 150 mm |
| Waga lampy | 1.68 kg |
| Styl lampy | Nowoczesny |
| Kolor stelaża | Czarny, sosna |
| Materiał stelaża | Drewno, Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Źródło światła | LED |
| Moc max LED | max 24W LED |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Podział sekcji świetlnej | 1/1 |
| Barwa światła | Ciepła |
| Temperatura K | 3000k |
| Strumień świetlny lm | 1400lm |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | E |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Żywotność LED | 10000h |
Montaż
Lampa VIGA WOOD przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja montażu dołączona jest do paczki.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
