Lampa wisząca SOPHIA COGNAC 6XE14
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-11044
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa wisząca SOPHIA Cognac 6xE14
Lampa wisząca SOPHIA COGNAC 6xE14 marki TK Lighting to eleganckie oświetlenie dekoracyjne, które doskonale łączy nowoczesny design z ponadczasową estetyką. Stylowe klosze w modnym kolorze cognac nadają wnętrzu ciepła i wyjątkowego charakteru, tworząc przytulną atmosferę w salonie, jadalni czy sypialni.
Model SOPHIA wyposażony jest w 6 punktów świetlnych z gwintem E14, dzięki czemu zapewnia dobre i równomierne oświetlenie pomieszczenia. Transparentne klosze w odcieniu bursztynowego szkła pięknie rozpraszają światło, podkreślając aranżację wnętrza i dodając mu elegancji. Lampa świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, jak i we wnętrzach w stylu glamour, modern classic, loft czy industrialnym.
Dzięki starannemu wykonaniu oraz wysokiej jakości materiałom lampa wisząca SOPHIA COGNAC TK Lighting jest nie tylko praktycznym źródłem światła, ale także efektowną dekoracją wnętrza. To doskonały wybór dla osób, które chcą wprowadzić do swojego domu stylowe i funkcjonalne oświetlenie.
Dlaczego warto wybrać lampę SOPHIA COGNAC 6xE14 TK Lighting?
- elegancka lampa wisząca z 6 punktami światła E14
- modne szklane klosze w kolorze cognac
- idealna do salonu, jadalni lub nad stół
- stylowy element dekoracyjny wnętrza
- produkt renomowanej marki TK Lighting
Lampa SOPHIA COGNAC 6xE14 to połączenie funkcjonalności, elegancji i nowoczesnego stylu, które odmieni charakter każdego wnętrza.

Dane Techniczne
| Wymiar lampy | 350 × 650 × 1700 mm |
| Wymiar kartonu | 640 x 240 x 640 mm |
| Waga lampy | 5.20 kg |
| Styl lampy | Nowoczesny, Industrialny |
| Kolor abażura - klosza | Bursztynowy |
| Kolor stelaża | Czarny, złoty |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | E14 |
| Moc max LED | max 10w LED |
| Podział sekcji światła | 6/6 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak - W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Montaż
Lampa SOPHIA przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja montażu dołączona jest do paczki.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
