Lampa wisząca PRIMA WOOD Led 24W
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-18125
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 1500 × 1660 mm |
| Styl lampy | Loftowy / Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | Dąb |
| Kolor stelaża | Dąb |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Materiał stelaża | Drewno + metal + plastik |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Moc max LED | max 24W LED |
| Podział sekcji świetlnej | 1/1 |
| Temperatura K | 3000K |
| CRI | >80 |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 2 lata |

Gwarancja na lampę wynosi 24 miesiące.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca PRIMA WOOD – naturalna elegancja w minimalistycznej formie
PRIMA WOOD to elegancka, minimalistyczna lampa wisząca wykonana z naturalnego drewna, która wprowadza do wnętrza ciepło i ponadczasowy charakter. Jej smukła, harmonijna forma podkreśla piękno materiału i sprawia, że doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi aranżacjami.
Delikatnie rozproszone światło o temperaturze 3000K zapewnia przyjemną, ciepłą atmosferę i równomiernie oświetla przestrzeń. Model idealnie sprawdzi się nad stołem jadalnianym, kuchenną wyspą, biurkiem czy w salonie.
- naturalne wykończenie w kolorze dąb,
- zintegrowane źródło LED 24W,
- ciepła barwa światła 3000K,
- minimalistyczna forma pasująca do wnętrz loftowych i nowoczesnych.
PRIMA WOOD to nie tylko źródło światła, ale również naturalny akcent dekoracyjny, który nadaje wnętrzu wyjątkowy klimat.
Lampa PRIMA WOOD przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do produktu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Lampa Prima Wood instrukcja
Lampa Prima Wood karta produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

