Lampa wisząca MARTIN BLACK WHITE 6
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-4504
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa wisząca MARTIN Black White 6
Lampa wisząca MARTIN BLACK WHITE 6 marki TK-Lighting to propozycja dla osób, które szukają nowoczesnego oświetlenia łączącego elegancję z funkcjonalnością. Stylowe połączenie czerni i bieli sprawia, że model ten doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dzięki sześciu punktom świetlnym lampa zapewnia optymalne oświetlenie większych przestrzeni – idealnie sprawdzi się w salonie, jadalni, kuchni czy nad stołem. Solidne wykonanie oraz dbałość o detale charakterystyczne dla marki TK-Lighting gwarantują trwałość i estetyczny wygląd na lata.
Geometryczna forma i kontrastowe kolory nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru, podkreślając jego nowoczesny styl. Lampa MARTIN BLACK WHITE 6 nie tylko rozświetli pomieszczenie, ale stanie się również efektowną dekoracją, przyciągającą wzrok.
Postaw na designerskie oświetlenie i stwórz wyjątkową atmosferę w swoim domu z lampą MARTIN BLACK WHITE 6 od TK-Lighting!
Gwarancja
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją producenta, co potwierdza wysoką jakość wykonania oraz trwałość zastosowanych materiałów.

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 120 × 1220 × 1200 mm |
| Wymiar kartonu | 220 × 1200 × 220 mm |
| Waga lampy | 2.20 kg |
| Styl lampy | Hampton, Loftowy, Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | biały |
| Kolor stelaża | czarny |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | G9 |
| Moc max LED | max 8W LED |
| Podział sekcji świetlnej | 6/6 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny lm | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Montaż
Lampa MARTIN Black White 6 przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja montażu dołączona jest do paczki.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
