Lampa wisząca SOLIS WOOD dąb jasny
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-10597
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 610 × 610 × 2100 mm |
| Wymiar kartonu | 650 × 550 × 650 mm |
| Waga brutto lampy | 2.950 kg |
| Waga netto lampy | 1.35 kg |
| Styl lampy | Glamour |
| Kolor abażura - klosza | Dąb jasny |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Materiał stelaża | Metal + tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | E27 |
| Moc max LED | max 15W LED |
| Podział sekcji świetlnej | 1/1 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny lm | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 5 lat |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca SOLIS WOOD Dąb Jasny – naturalna elegancja w stożkowej formie
Przedstawiamy rodzinę lamp SOLIS WOOD – elegancką kolekcję oświetlenia wiszącego, która łączy naturalne piękno drewna z nowoczesnym designem. Klosz wykonany z forniru drewnianego formowany jest w efektowny stożkowy kształt, dzięki czemu lampa doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrz – od klasycznych po współczesne.
Wariant w wybarwieniu Jasny Dąb wprowadza do pomieszczeń ciepłą, przytulną atmosferę. Subtelne linie oraz delikatne słoje drewna podkreślają naturalny charakter lampy, czyniąc ją nie tylko źródłem światła, ale również dekoracyjnym akcentem aranżacji.
- klosz z naturalnego forniru drewnianego,
- stożkowa, nowoczesna forma,
- oprawa na żarówkę E27 – możliwość doboru barwy i mocy światła,
- idealna nad stół, wyspę kuchenną lub do salonu.
Wysoka jakość materiałów zapewnia trwałość i niepowtarzalność każdej lampy, czyniąc SOLIS WOOD doskonałym wyborem dla osób ceniących naturalne akcenty i wyjątkowy design.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji SOLIS WOOD - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa SOLIS WOOD przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do produktu.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
lampa Solis Wood instrukcja
Lampa Solis Wood deklaracja zgodności CE
Lampa Solis Wood karta produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

