Lampa wisząca koło CUBUS GRAPHITE 9
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-10208
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 580 × 580 × 1400 mm |
| Wymiar kartonu | 640 x 240 x 640 mm |
| Waga lampy | 4.90 kg |
| Styl lampy | Glamour, Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | Grafitowy |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 9 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | E27 |
| Moc max LED | max 15w LED |
| Podział sekcji światła | 9/9 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak - W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca koło COBUS Graphite 9
Lampa wisząca koło CUBUS GRAPHITE 9 marki TK Lighting to nowoczesne oświetlenie sufitowe o efektownej, geometrycznej formie. Okrągła konstrukcja w modnym grafitowym kolorze oraz 9 punktów światła sprawiają, że lampa stanowi wyrazisty element dekoracyjny i jednocześnie zapewnia doskonałe doświetlenie większych przestrzeni.
To idealna propozycja do salonu, jadalni, nad okrągły stół, a także do eleganckich wnętrz komercyjnych.
Model CUBUS GRAPHITE 9 koło łączy geometryczny styl z harmonijną, okrągłą konstrukcją. Grafitowe wykończenie podkreśla nowoczesny i loftowy charakter lampy, doskonale komponując się z:
- betonem architektonicznym
- drewnem
- czernią i metalem
- minimalistycznymi aranżacjami
Okrągła lampa wisząca świetnie sprawdzi się nad stołem w jadalni, tworząc spójną i estetyczną kompozycję.
TK Lighting to renomowany producent oświetlenia, ceniony za wysoką jakość materiałów i dopracowane wzornictwo. Lampa wisząca CUBUS GRAPHITE 9 została wykonana z trwałych komponentów, co gwarantuje długą żywotność i estetyczny wygląd przez lata.
Dlaczego warto wybrać CUBUS GRAPHITE 9?
- Nowoczesna lampa wisząca w kształcie koła
- Modny kolor grafitowy (GRAPHITE)
- 9 punktów światła – idealna do dużych przestrzeni
- Styl loft, industrialny i minimalistyczny
- Możliwość zastosowania żarówek LED
- Produkt renomowanej marki TK Lighting
Jeśli szukasz designerskiej, okrągłej lampy wiszącej, która stanie się centralnym punktem aranżacji, CUBUS GRAPHITE 9 TK Lighting będzie doskonałym wyborem. Zamów już dziś i stwórz nowoczesne, perfekcyjnie doświetlone wnętrze.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji CUBUS - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa CUBUS przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

