Lampa wisząca ESTERA BROWN 9 4340
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-4340
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa wisząca ESTERA Brown 9
Lampa wisząca ESTERA BROWN 9 marki TK Lighting to efektowne oświetlenie dekoracyjne, które przyciąga uwagę eleganckim designem i nowoczesną formą. Model z dziewięcioma punktami świetlnymi doskonale rozświetli większe przestrzenie, tworząc przy tym wyjątkowy klimat w salonie, jadalni lub nad dużym stołem.
Stylowe połączenie ciepłego, brązowego wykończenia z nowoczesną konstrukcją sprawia, że lampa ESTERA idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, loftowym, industrialnym oraz modern classic. Rozbudowana forma lampy nie tylko zapewnia dobre oświetlenie pomieszczenia, ale także stanowi elegancki element dekoracyjny.
Dzięki dziewięciu źródłom światła lampa ESTERA BROWN 9 świetnie sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach, takich jak salon, jadalnia czy otwarta kuchnia z wyspą. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość oraz estetyczny wygląd przez długi czas.
Dlaczego warto wybrać lampę ESTERA BROWN 9 TK Lighting?
- nowoczesna lampa wisząca z 9 punktami świetlnymi
- eleganckie brązowe wykończenie pasujące do wielu aranżacji
- idealna do salonu, jadalni lub nad duży stół
- designerskie oświetlenie dekoracyjne
- produkt renomowanej marki TK Lighting
Lampa wisząca ESTERA BROWN 9 TK Lighting to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają funkcjonalnego oświetlenia połączonego z wyjątkowym stylem.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy.

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 270 × 1160 × 1380 mm |
| Wymiar kartonu | 1150 x 200 x 250 mm |
| Waga lampy | 2.63 kg |
| Styl lampy | Nowoczesny, Glamour, Skandynawski |
| Kolor abażura - klosza | Bursztynowy |
| Kolor stelaża | Brązowy |
| Ilość źródeł światła | 9 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | G9 |
| Moc max LED | max 8w LED |
| Podział sekcji światła | 9/9 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak - W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
Lampa ESTERA przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja montażu dołączona jest do paczki.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
