Lampa wisząca ESME GRAPHITE 5
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-5382
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 4000 × 4000 × 2200 mm |
| Wymiar kartonu | 640 × 370 × 640 mm |
| Waga brutto lampy | 8.000 kg |
| Waga netto lampy | 5.4 kg |
| Styl lampy | Glamour / Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | Grafitowy |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Materiał stelaża | Przewód + stal lakierowana + tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | E27 |
| Moc max LED | max 15W LED |
| Podział sekcji świetlnej | 5/5 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny lm | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
Lampa wisząca ESME Graphite 5 – eleganckie oświetlenie z grafitowymi kloszami
Lampa wisząca ESME Graphite 5 to nowoczesne oświetlenie, które łączy elegancję szklanych kloszy z minimalistyczną, czarną konstrukcją. Model wyróżnia się pięcioma grafitowymi kloszami w formie kul, które nadają lampie stylowego charakteru i jednocześnie subtelnie rozpraszają światło w pomieszczeniu.
Ciemne, grafitowe szkło w połączeniu z czarnym stelażem tworzy nowoczesny, elegancki kontrast. Dzięki temu lampa świetnie sprawdzi się w aranżacjach glamour, nowoczesnych, loftowych oraz modern classic. To idealny wybór do salonu, jadalni nad stołem lub do stylowej kuchni z wyspą.
- 5 punktów światła E27 – dobre doświetlenie przestrzeni,
- grafitowe szklane klosze – elegancki, dekoracyjny efekt,
- czarna konstrukcja – nowoczesny i ponadczasowy design,
- możliwość doboru barwy światła dzięki żarówkom E27.
Model ESME Graphite 5 to połączenie funkcjonalnego oświetlenia i dekoracyjnego charakteru. Dzięki swojej formie może stać się centralnym elementem aranżacji wnętrza i nadać mu eleganckiego stylu.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji ESME - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa ESME przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do produktu.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- CE: Posiada oznaczenie CE. Zgodność z normami UE.
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Lampa wisząca ESME GRAPHITE 5 instrukcja montażu
Lampa wisząca ESME GRAPHITE 5 certyfikat CE
Lampa wisząca ESME GRAPHITE 5 karta produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

