Lampa ścienna LUNA WOOD DĄB kinkiet 8 60cm
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-10098
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
LUNA WOOD – kinkiet / lampa ścienna drewniana Ø600 mm
LUNA WOOD to wyjątkowa lampa ścienna, która łączy minimalistyczną formę z naturalnym pięknem drewna. Na pierwszy rzut oka przypomina prostą, geometryczną formę, jednak po włączeniu światła ujawnia swój niezwykły charakter, tworząc efektowną iluminację na ścianie.
Okrągły kształt oraz wykończenie w dekorze dębu sprawiają, że lampa idealnie wpisuje się w nowoczesne, skandynawskie i boho aranżacje. To nie tylko źródło światła, ale również designerski element dekoracyjny, który nadaje wnętrzu ciepła i przytulności.
- oryginalna forma – minimalistyczne koło o średnicy 60 cm,
- naturalne wykończenie drewniane (dąb),
- efektowne podświetlenie ściany,
- 8 punktów świetlnych,
- idealna do salonu, sypialni i korytarza,
- design w stylu skandynawskim i boho.
Efekt świetlny
Lampa tworzy subtelne, rozproszone światło, które podkreśla strukturę ściany i buduje wyjątkowy klimat wnętrza.
Materiały
Wysokiej jakości materiały oraz precyzyjne wykonanie zapewniają trwałość i estetykę na lata użytkowania.
Zastosowanie
Idealna jako kinkiet dekoracyjny do salonu, sypialni, korytarza lub nowoczesnych przestrzeni komercyjnych.
Dane Techniczne:
| Typ | kinkiet / lampa ścienna |
| Styl | boho / skandynawski / nowoczesny |
| Kolor klosza | dąb |
| Kolor stelaża | czarny / dąb |
| Ilość źródeł światła | 8 |
| Podział sekcji | 8/8 |
| Źródło światła | G9 |
| Moc max | max 8W LED |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa ochronności | I |
| Klasa energetyczna | A–G |
| Możliwość ściemniania | tak (zależne od żarówki) |
| Włącznik | brak |
| Waga netto | 2,6 kg |
| Waga brutto | 3,0 kg |
| Wymiary paczki | 670 x 100 x 670 mm |
Wymiary
Szerokość: 600 mm
Wysokość: 600 mm
Głębokość: 65 mm
Montaż
Montaż ścienny – wymagane podłączenie do instalacji elektrycznej.
Gwarancja
Gwarancja producenta: 5 lat.

Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- CE: Posiada oznaczenie CE. Zgodność z normami UE.
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
LUNA WOOD DĄB kinkiet 8 60cm instrukcja montażu
LUNA WOOD DĄB kinkiet 8 60cm certyfikat CE
LUNA WOOD DĄB kinkiet 8 60cm karta produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
