Lampa ścienna ROCHE 100 czarna
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-MSE1501100413
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | czarny / biały |
|
Materiał |
stal / szkło / akryl |
|
Kształt klosza |
podłużny |
|
Typ lampy |
ścienna |
|
Źródło światła |
moduł LED |
| Moc | 25 W / 2000 lm |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary:
| Szerokość | 15,5 cm |
| Głębokość | 6,5 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Oprawa | wys. 100 cm / szer. 15,5 cm / gł. 6,5 cm |
| Sztyca LED | wys. 69 cm / szer. 1,5 cm / gł. 2,5 cm |
| Mocowanie | wys. 9,5 cm / szer. 15,5 cm / gł. 4,5 cm |
| Waga netto | 0,88 kg |
| Pakowanie | 105 cm / 25 cm / 12 cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%
Lampa ścienna Roche 100
Lampa ścienna Roche czarna to kwintesencja współczesnego minimalizmu i funkcjonalnej sztuki użytkowej. Jej konstrukcja opiera się na dwóch smukłych, pionowych prętach, które subtelnie łączą się w asymetrycznym punkcie mocowania. Matowa czarna powierzchnia nadaje lampie elegancji i uniwersalności, idealnie komponując się z nowoczesnymi, industrialnymi czy loftowymi wnętrzami. Włączona, lampa ujawnia swoje ukryte piękno – emitując miękkie, rozproszone światło wzdłuż liniowych kloszy.
Subtelne załamanie kształtu prętów dodaje dynamiki i wrażenia trójwymiarowości. Efekt świetlny tworzy harmonijne połączenie światła i cienia, nadając przestrzeni intymnego charakteru. Dzięki prostocie formy, Roche nie tylko pełni funkcję oświetleniową, ale staje się także dekoracyjnym akcentem ściennym. To lampa dla osób ceniących nieoczywiste, ale wyrafinowane rozwiązania w designie.
Montaż wedle uznania i inwencji może być pionowy lub poziomy. Nic nie stoi na przeszkodzie zamontowania kinkietu pod kątem.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny lamp Moosee - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
