Lampa ogrodowa CUBY 53 SOLAR & BATTERY biała
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-LUMCB053SSNW
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Kolorystyka | biała |
| Materiał konstrukcji | polietylen |
| Źródło światła |
Bateria 1x 2600 mA + ładowanie słoneczne |
| Barwa światła | 3000 - 6500 K |
| Moc maksymalna | 1 W |
| Ilość lumenów | 45 lm |
| Czas ładowania | 4 - 6 h |
| Czas pracy baterii | 12 - 36 h |
| Czas pracy przy ładowaniu słonecznym | 2 - 6 h |
| Funkcja ściemniania | tak |
| Zmiana barwy światła | tak |
| Pilot w zestawie | tak |
| Kąt świecenia | 360° |
| Klasa ochrony IP | 65 |
| Trwałość | > 25000 h |
| Wysokość lampy | 53 cm |
| Szerokość lampy | 43 cm |
| Głębokość lampy | 43 cm |
| Waga lampy | 4,5 kg |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Gwarancja wynosi 24 miesiące.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa ogrodowa CUBY 53 Solar & Battery
Lampa ogrodowa CUBY 53 SOLAR & BATTERY marki New Garden to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy funkcjonalność z estetyką. Jej minimalistyczny design w formie sześcianu o wymiarach 53 × 43 × 43 cm sprawia, że doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, tarasy czy balkony.
Lampa wyposażona jest w system Solar Smarttech, który umożliwia zasilanie zarówno energią słoneczną, jak i poprzez sieć elektryczną, co zapewnia elastyczność użytkowania. Wbudowany moduł LED oferuje podświetlenie w konfiguracji kolorystycznej RGB z możliwością wyboru spośród 259 kolorów, co pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych preferencji i nastroju. Sterowanie lampą odbywa się za pomocą dołączonego pilota, który umożliwia również regulację intensywności światła dzięki funkcji ściemniacza.
Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego odpornego na promieniowanie UV oraz ekstremalne warunki atmosferyczne, lampa posiada klasę szczelności IP65, co gwarantuje jej odporność na kurz i strumienie wody. Dzięki temu CUBY 53 jest idealnym wyborem do użytku zewnętrznego, niezależnie od warunków pogodowych.

W swojej ofercie posiadamy również inne wersje lampy CUBY - zerknij na dolną część opisu "produkty powiązane.
Bezpieczeństwo produktu
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
