Lampa ścienna MOONS złota
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-MSE1501100515
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | złota |
|
Materiał |
stal |
|
Kształt klosza |
okrągły |
|
Typ lampy |
sufitowa lub ścienna - kinkiet |
|
Źródło światła |
moduł LED |
| Moc | 60 W / 4800 lm |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Inne | dodatkowy kabel 150cm z wtyczką sieciowa umożliwiająca zastosowanie jako lampki |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary:
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 50,5 cm |
| Oprawa | wys. 50,5 cm / szer. 100 cm / gł.45 cm |
| Złota sztyca | szer. 100 / śr. 1,5 cm |
| Złoty okręg | śr. 8,5 cm |
| Okręg mały | śr. 40 cm |
| Okręg duży | 50,5 cm |
| Dodatkowy kabel z wtyczką | 150 cm |
| Waga | 6 kg |
| Wymiary opakowania | 108 cm / 55 cm / 13 cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Lampa ścienna lub sufitowa Moons - złota
Lampa Moons to designerski kinkiet ścienny o imponującej szerokości 100 cm, który zachwyca nowoczesną formą i wyjątkowym efektem świetlnym.
Jej konstrukcja inspirowana jest układem ciał niebieskich – kręgów i orbit – co nadaje jej kosmicznego charakteru. Połączenie okręgów, kół i złotego pręta tworzy geometryczną kompozycję, która staje się nie tylko źródłem światła, ale również efektowną dekoracją ściany. Lampa emituje ciepłe, rozproszone światło, które wydobywa się subtelnie zza form i tworzy nastrojową poświatę.
Zastosowanie energooszczędnych LED-ów zapewnia trwałość i oszczędność energii. Dzięki swojej szerokości idealnie sprawdzi się jako dominujący element w nowoczesnym salonie, holu lub sypialni. Lampa Moons przyciąga wzrok i doskonale komponuje się z aranżacjami w stylu nowoczesnym, industrialnym czy art déco.
Jej kolorystyka oparta na odcieniach czerni, złota i ciepłej bieli dodaje wnętrzu elegancji i klasy. To nie tylko oświetlenie, ale także artystyczny element wyposażenia wnętrza. Moons to idealna propozycja dla miłośników oryginalnego designu i wyjątkowej atmosfery.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny lamp Moosee - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
