Lampa wisząca LINEA brązowa
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-MSE1501100493
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | brąz / czarny |
|
Materiał |
stal / ekoskóra |
|
Kształt klosza |
prostokąt |
|
Typ lampy |
sufitowa wisząca |
|
Źródło światła |
moduł LED |
| Moc | LED 40 W / 3200 lm |
| Barwa światła | 3000K ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary:
| Szerokość | 121 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Długość przewodu | 195 cm |
| Klosz | wys. 8 cm / szer. 121 cm / gł. 6 cm |
| Mocowanie | wys. 5 cm / szer. 45 cm / gł. 8 cm |
| Oprawa | 200 cm / szer. 121 cm / gł. 8 cm |
| Waga | 3 kg |
| Wymiary opakowania | W: 125cm S: 21cm G: 15cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Lampa sufitowa Linea brązowa
Lampa Linea - brązowa to wyrafinowana propozycja o minimalistycznym, nowoczesnym designie. Jej klosz został tapicerowany wysokiej jakości skórą ekologiczną, co nadaje jej unikalnego, luksusowego charakteru. Smukła forma oprawy z zaokrąglonymi końcami sprawia, że lampa prezentuje się bardzo lekko i elegancko.
Skórzane wykończenie nadaje całości subtelnej struktury i głębi, widocznej szczególnie z bliska. Linea została zawieszona na dwóch cienkich przewodach, co podkreśla jej geometryczną prostotę i harmonię. Delikatne, równomierne światło emitowane przez liniowy dyfuzor świetnie sprawdzi się nad stołem jadalnianym, blatem kuchennym czy biurkiem. Kontrast pomiędzy nowoczesną formą a klasycznym, skórzanym wykończeniem czyni tę lampę wyjątkową i uniwersalną.
Jest to oświetlenie dla osób, które szukają połączenia funkcjonalności z eleganckim wzornictwem. Jej ponadczasowa estetyka sprawia, że doskonale wpisuje się w różne style wnętrz — od loftowych po skandynawskie. Lampa Linea to dowód na to, że prostota może być niezwykle efektowna.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny lamp Moosee - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
