Lampa ścienna COMO czarna
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: K1-MSE010100344
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | czarna |
|
Materiał |
stal |
|
Kształt klosza |
okrąg |
|
Typ lampy |
ścienna |
|
Źródło światła |
moduł LED LED 9 W / 720 lm (w zestawie) + żarówka (brak w zestawie) |
|
Żarówka |
brak w komplecie |
| Barwa światła LED | 3000K ciepła |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Wymiary:
| Szerokość | cm |
| Głębokość | cm |
| Wysokość | cm |
| Długość przewodu | 130 cm |
| Klosz górny | wys. 27 cm / szer. 16 cm / gł. 8 cm |
| Średnica koła led | 16 cm / szer. 2 cm |
| Klosz dolny | wys. 12,5 cm / sr. 5 cm |
| Mocowanie | wys. 8 cm / szer. 4 cm / gł. 5 cm |
| Oprawa | wys. 170 cm / szer. 16 cm / gł. 8 cm |
| Waga | 3 kg |
| Opakowanie | 30 cm / 27 cm / 13 cm |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.
Lampa ścienna Como - czarna
Lampa Como to niezwykle oryginalna propozycja oświetlenia ściennego, łącząca nowoczesny minimalizm z artystycznym podejściem do formy. Jej design opiera się na dwóch niezależnych źródłach światła – delikatnie rozproszonego okręgu u góry oraz punktowego reflektora u dołu.
Ciemna, matowa kolorystyka konstrukcji nadaje lampie eleganckiego i nieco industrialnego charakteru. Zastosowanie światła pośredniego i bezpośredniego pozwala tworzyć unikalną atmosferę – zarówno przytulną, jak i funkcjonalną. Górna część lampy przypomina zaćmienie słońca, co nadaje jej wyjątkowego, wręcz kosmicznego klimatu. Dzięki swojej pionowej formie, lampa Como optycznie wydłuża ścianę i świetnie prezentuje się w wąskich przestrzeniach.
Może pełnić rolę dekoracyjnego kinkietu w salonie, sypialni lub na korytarzu. Jej subtelne, ale wyraziste światło sprawia, że wnętrze zyskuje nowoczesny charakter. To doskonały wybór dla osób poszukujących oświetlenia o unikalnym designie i wysokiej jakości wykonania. Lampa Como łączy w sobie funkcjonalność z artystyczną estetyką.
Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849
Jeśli masz pytania dotyczące rodziny lamp Moosee - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.
