Zestaw stół + 2 krzesła Nando
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: V-CH-NANDO-ZESTAW
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Dane Techniczne:
| Kolorystyka | naturalny / czarny /szary |
| Materiał oparcia krzesła i blatu | płyta MDF okleinowana - melamina |
| Materiał siedziska krzesła | tkanina materiałowa |
| Kolor tapicerki na siedzisku | szary |
| Materiał stelaża | stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | czarny |
| Pakowanie | 97.00 x 70.00 x 13.00 cm, 19.00 KG |

| Szerokość stołu | 84 cm |
| Głębokość stołu | 54 cm |
| Wysokość stołu | 76 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Wymiary krzesła | 47/45/79/46 cm |
| Waga kompletu netto | 18 kg |
Podane wymiary mogą odbiegać od rzeczywistych +/- 3%.

Nośność maksymalna krzesła wynosi 100 kg.
Nośność maksymalna stołu wynosi 20 kg.

Gwarancja wynosi 24 miesiące.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy
_breakpoint
Zestaw Nando stół i dwa krzesła
Prosty, mały i niedrogi zestaw stół plus dwa krzesła - Nando.
Minimalistyczny projekt składa się z niewielkiego stołu o wymiarach blatu 84 x 54 cm oraz dwóch krzeseł z tapicerowanymi siedziskami.
Design mebli nowoczesny, bez zbędnych ozdobników i udziwnień. Meble pomimo niewielkiej ceny wykonane są solidnie, stelaże to stal, meble są stabilne.
Płyta meblowa w kolorystyce naturalnego drewna prezentuje się ciekawie i nowocześnie.
Zestaw świetnie się sprawdzi w małej kuchni, w domku letniskowym oraz wszędzie tam gdzie nie ma za wiele miejsca.
Poprzez zastosowanie siedzisk tapicerowanych tkanina pod która znajduje się pianka tapicerska krzesła są bardziej komfortowe i wygodne.
Tanina materiałowa na siedziskach - tkanina odporna na uszkodzenia mechaniczne, mechacenie i blaknięcie kolorów. Tkanina jest miła w dotyku. Jest stosunkowo odporna na zaplamienia tym samym łatwo utrzymać ją w czystości. Do pielęgnacji używamy ogólnie dostępnych środków to czyszczenia tkanin materiałowych.
Płyta meblowa MDF pokryta warstwą okleiny - melaminy na oparciach krzeseł oraz blacie stołu.

Okleina ma kolor naturalny - drewna liściastego, siedziska krzeseł to jasny szary materiał. Konstrukcja stalowa malowana jest na kolor czarny - matowy.
Montaż jest bardzo prosty - trwa około 20 minut - instrukcja jest dołączona do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Halmar sp. z o.o.
Centralnego Okręgu Przemysłowego 2
37-450 Stalowa Wola, Polska
Pliki do pobrania
Zestaw Nando instrukcja 1
Zestaw Nando instrukcja 2
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.


