Krzesła i fotele producenta Grospol - na zamówienie

Jeśli interesują Cię modele foteli i krzeseł biurowych - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - wszystkie modele firmy posiadamy w ofercie w systemie na zamówienie.

zapytanie ---> wycena ---> realizacja

Jesteśmy otwarci na zapytanie ofertowe w formie przetargów oferując atrakcyjne ceny oraz szybką realizację.

W ofercie dostępne są krzesła Plus R, Team, Ergohuman, Ioo, Coco BS oraz inne modele.

Polski producent markowych krzeseł dla biura i domu działający w branży meblarskiej od 2006 roku. Firma działa również na rynkach zagranicznych m.in. w Niemczech, Francji, na Węgrach, Rumunii i Ukrainie. Grospol w swojej ofercie posiada wiele udanych modeli foteli biurowych. Wszystkie produkty Grospol posiadają atesty i są wykonane z najwyższą starannością. Oferta firmy Grospol skierowana jest do przedsiębiorców, urzędów, szkół, jednostek samorządowych. Zakup fotela Grospol to gwarancja wieloletniego bezawaryjnego użytkowania foteli obrotowych.

Grospol specjalizuje się w produkcji i dystrybucji krzeseł oraz fotel o ergonomicznych kształtach. Sprawdzone modele posiadające certyfikaty wytrzymałościowe Remodex oraz wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości.

Modele biurowe szczególnie polecane do jednostek użyteczności publicznej takiej jak urzędy, szkoły, instytucje.

Firma posiada własne centrum magazynowe, logistyczne i produkcyjne, własną stolarnię, lakiernię, szwalnię i tapicernię, gdzie prowadzone są prace projektowe i wdrożeniowe nad kolekcjami oraz odbywa się szczegółowa kontrola jakości Od 2019 roku działa również Centrum Testowe, którego zadaniem jest badanie bezpieczeństwa i trwałości produkowanych mebli.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium