Przygotuj własny, ergonomiczny kącik gracza

Przygotuj własny, ergonomiczny kącik gracza

Przygotuj własny, ergonomiczny kącik gracza

Gaming od kilku lat staje się sportem narodowym młodego pokolenia. Wbrew pozorom przystosowanie przestrzeni do grania na komputerze lub konsoli wcale nie musi należeć do najprostszych zadań. Aby połączyć przyjemność z pokonywania kolejnych leveli z komfortem dla całego ciała, powinniśmy zwrócić uwagę na stworzenie właściwych warunków. Przyjrzyj się naszej ofercie!

Spis treści:

  1. Siedzenie w komfortowych warunkach
  2. Odpowiednie podparcie
  3. Dodatkowe elementy wyposażenia

Siedzenie w komfortowych warunkach

Podobnie jak w przypadku szachów, bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z wysiłku energetycznego w trakcie gry. Stres w połączeniu ze skupieniem i koncentracją pożera mnóstwo energii, dlatego musimy dokonać dobrych wyborów pod kątem foteli do samego gamingu. Różnią się one nieco od tego, do czego przyzwyczailiśmy się podczas siedzenia za biurkiem w biurze lub domowym gabinecie. Przede wszystkim liczy się wykorzystanie właściwych materiałów, które zapewnią nam wygodę na bardzo długi czas.

Nie zapominamy również o podstawach. Specjalna siatka zapewnia lepszy przepływ powietrza. Natomiast podłokietniki dają możliwość łatwego i komfortowego trzymania pada lub klikania w klawiaturę.

Biurko gamingowe B40

Odpowiednie podparcie

Czy widzieliście kiedyś osobę grającą na komputerze, która trzymała swój komputer na kolanach? Oczywiście, że nie, przynajmniej jeżeli chodzi o gry zręcznościowe. Z tego powodu, poza fotelem, niezwykle duże znaczenie ma dobrze dopasowane biurko. Przy tworzeniu własnego kącika gracza warto stworzyć swój indywidualny pakiet składający się właśnie z tych dwóch elementów. Nie da się ukryć, że dopiero wtedy będziemy mogli w stu procentach wykorzystać ich potencjał. Ich wytrzymałość zapewnia solidna konstrukcja oraz umieszczenie dodatkowych belek stabilizacyjnych. Nawet podczas najtrudniejszej misji biurko bez problemu wytrzyma obciążenia. Dzięki dużemu rozmiarowi zmieścimy wszystkie niezbędne akcesoria, a dodatkowe podświetlenie LED zapewnia jeszcze lepsze wrażenia.

Fotel gamingowy Dynamiq v15

Dodatkowe elementy wyposażenia

Przy okazji biurka trudno nie zwrócić uwagi na otwory na kable, dzięki którym utrzymamy porządek w swoim królestwie gamingowym.

Warto również znaleźć fotele nie tylko stabilne, ale również pozwalające w pełni cieszyć się grą. Dlatego wiele z nich wyposażonych jest w specjalny mechanizm Tilt. Pozwala on na "bujanie się" do przodu i do tyłu, ale bez odrywania podstawy. Przy okazji, warto również wspomnieć o właściwie dobranych kółkach. Niektóre z nich przeznaczone są stricte pod bardziej miękkie powierzchnie, takie jak dywany, natomiast inne dedykowane są parkietom oraz kaflom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium