Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Welurowy fotel do biurka – nowocześnie i wygodnie

Welur jest materiałem znanym od wieków. Choć często mylony z innymi, ten rodzaj tapicerki zaskarbił sobie serca użytkowników nie tylko foteli biurowych! Jego popularność to przede wszystkim wypadkowa łatwego nadawania barwy oraz bardzo miłego w dotyku „mchu”. Welurowy fotel do biurka może zatem nie tylko cieszyć wyglądem i łatwo wpasować się we wnętrze, ale też przynieść wiele satysfakcji przy bezpośrednim obcowaniu.

Fotel do biurka welurowy to przede wszystkim wybór producentów, którzy oferują ciekawe stylistycznie, nowoczesne konstrukcje. Ciężko znaleźć klasyczne siedzisko obite welurem, a zdecydowanie łatwiej o to w przypadku mniej tradycyjnych form foteli biurowych.

Gdzie sprawdzi się welurowy fotel do biurka?

Jak już wspomnieliśmy, welurowy fotel do biurka to przede wszystkim domena nowoczesnego designu i niecodziennych form. Takie konstrukcje z reguły nie trafiają do typowych przestrzeni biurowych czy domowych gabinetów. Fotel do biurka welurowy spotkać można na tzw. wyspach w galeriach handlowych czy biurach obsługi klienta. To właśnie tam szerokiemu gronu można zaprezentować wygląd fotela, na którym siedzi pracownik danego działu.

Łatwość zabarwiania weluru to jego mocna zaleta w przypadku wykorzystywania w reprezentacyjnych miejscach, bowiem każda firma może dostosować kolor fotela biurowego do własnych preferencji oraz identyfikacji wizualnej.

Charakterystyczne cechy, które posiada fotel do biurka welurowy

Oprócz licznych barw oraz niezwykle przyjemnego w dotyku materiału, welurowy fotel do biurka posiada kilka cech, które najczęściej spotkać można, przeglądając różnego rodzaju portale internetowe. Przede wszystkim, tego typu fotel to konstrukcja oryginalna w kształcie. Często są tutaj krótkie oparcia i małe siedziska, które przybierają różnego rodzaju formy, raczej niespotykane w tradycyjnych fotelach biurowych.

Podstawa siedziska obitego welurem nie zawsze jest też wyposażona w kółka, a co za tym idzie, brakuje możliwości przemieszczania się. Ta nie jest konieczna w przypadku wcześniej wymienionych zastosowań, a dzięki tradycyjnym podporom, ostateczny koszt produktu można nieco zmniejszyć.

Często też welurowe fotele posiadają szerokie pole regulacji wysokości, co przywodzi nieco na myśl krzesła barowe. Nie ma tutaj jednak mowy o żadnych imprezach! Takie rozwiązanie jest po prostu najbardziej optymalne dla zastosowania produktu – nierzadko lady są wysokie, a dzięki dużemu zakresowi regulacji można przybrać bardziej ergonomiczną pozycję.

Fotel do biurka welurowy

Fotel GONZO 4 velvet Fotel GONZO 4 velvet
Producent: Halmar
Cena:

389,00 zł

zobacz więcej
Fotel Q-022 Velvet Fotel Q-022 Velvet
Producent: Signal
Cena:

417,00 zł

Cena regularna: 439,00 zł

Najniższa cena: 417,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Fotel biurowy FLORES Fotel biurowy FLORES
Producent: Halmar
Cena:

583,00 zł

zobacz więcej
Fotel Colt - orzech plus velvet Fotel Colt - orzech plus velvet
Producent: Halmar
Cena:

609,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium