Lampa wisząca ESME GRAPHITE 7
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-5385
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 4000 × 4000 × 2200 mm |
| Wymiar kartonu | 640 x 460 x 640 mm |
| Waga lampy | 7.4 kg |
| Styl lampy | Glamour, Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | Grafitowy |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 7 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | E27 |
| Moc max LED | max 15w LED |
| Podział sekcji światła | 7/7 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak - W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca ESME Graphite 7 - nowoczesna elegancja od TK-Lighting
Lampa wisząca ESME GRAPHITE 7 marki TK-Lighting to designerskie oświetlenie sufitowe, które łączy nowoczesny styl z ponadczasową elegancją. Siedmiopunktowa konstrukcja w modnym grafitowym kolorze sprawia, że model ten doskonale wpisuje się w aranżacje loftowe, industrialne oraz nowoczesne wnętrza.
Jeśli szukasz efektownej lampy nad stół, do salonu lub nad wyspę kuchenną – ESME GRAPHITE 7 będzie doskonałym wyborem.
Dlaczego warto wybrać lampę ESME Graphite 7?
- 7 źródeł światła – idealne do większych pomieszczeń
- Nowoczesny grafitowy kolor – modny i uniwersalny
- Minimalistyczna forma – pasuje do wnętrz loft, industrial i modern
- Polska marka TK-Lighting – wysoka jakość wykonania
- Świetna jako lampa wisząca do salonu, jadalni lub nad wyspę kuchenną
Dzięki siedmiu punktom świetlnym lampa wisząca ESME GRAPHITE 7 zapewnia równomierne i efektowne oświetlenie przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie nad dużym stołem w jadalni, w przestronnym salonie czy w otwartej strefie dziennej. Grafitowe wykończenie dodaje wnętrzu elegancji i podkreśla jego nowoczesny charakter.
Model ESME GRAPHITE 7 od TK-Lighting nie tylko oświetla wnętrze, ale stanowi również jego dekoracyjny element. Prosta, geometryczna forma w połączeniu z ciemnym, designerskim wykończeniem sprawia, że lampa przyciąga wzrok i nadaje pomieszczeniu wyjątkowy klimat.
Wybierz lampę wiszącą TK-Lighting ESME GRAPHITE 7 i stwórz stylową, dobrze doświetloną przestrzeń w swoim domu.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji ESME - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa ESME przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

