Lampa wisząca AURORA GOLD 16
Produkty uzupełniające to wygodny sposób na skompletowanie zamówienia o produkty idealnie pasujące do przeglądanego produktu!
Gdy dodasz produkt uzupełniający klikając "+ Dodaj", zostanie on zarezerwowany i poczeka aż dodasz główny produkt do koszyka. Oznacza to, że produkt komplementarny:
- Nie trafia od razu do koszyka - produkt jest tymczasowo zarezerwowany
- Zostanie dodany automatycznie gdy dodasz główny produkt do koszyka
- Możesz dodać kilka produktów - wszystkie trafią razem do koszyka
Przykład: Wybierasz fotel przeglądając jego kartę produktu, a w produktach komplementarnych zaznaczasz do kompletu poduszkę + stolik. Gdy klikniesz "Dodaj do koszyka" przy fotelu, wszystkie 3 produkty trafią razem do koszyka.
Ceny w podsumowaniu są orientacyjne i mogą się zmienić w zależności od wybranej konfiguracji głównego produktu.
dostawa kurierem przy płatności z góry
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier Darmowa
dostawa kurierem przy płatności z góry
-
Kurier za pobraniem 19,00 zł
Płatność gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Kod produktu: T1-6023
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest Magazyn stokrzeseł. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Dane Techniczne:
| Wymiar lampy | 500 × 500 × 2400 mm |
| Wymiar kartonu | 600 x 240 x 600 mm |
| Waga lampy | 4.8 kg |
| Styl lampy | Glamour, Hampton, Nowoczesny |
| Kolor abażura - klosza | Bursztynowy |
| Kolor stelaża | Czarny, Złoty |
| Ilość źródeł światła | 16 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Stal metalizowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | nie |
| Źródło światła | G9 |
| Moc max LED | max 8w LED |
| Podział sekcji światła | 16/16 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny LM | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak - W zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | 1 |

Gwarancja na lampę wynosi 5 lat.

Zamów telefonicznie lub zapytaj o produkt ☎ 515 229 849
Zamów mailem sklep@stokrzesel.pl
Zapytaj na chat lub zostaw wiadomość odpiszemy

_breakpoint
Lampa wisząca AURORA Gold 16
Lampa wisząca AURORA GOLD 16 marki TK Lighting to elegancka propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, luksusowe wykończenie i wyjątkowy klimat we wnętrzu. Połączenie złotych detali z subtelną formą sprawia, że model AURORA GOLD 16 doskonale podkreśla charakter zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.
Złota lampa wisząca AURORA GOLD 16 przyciąga wzrok i stanowi efektowny element dekoracyjny. Jej designerska forma idealnie sprawdzi się jako:
- lampa wisząca do salonu
- lampa nad stół w jadalni
- oświetlenie do sypialni
- elegancka lampa do przedpokoju
- stylowa lampa do wnętrz glamour
Złote wykończenie nadaje wnętrzu ciepła i prestiżu, a starannie dopracowane detale świadczą o wysokiej jakości wykonania charakterystycznej dla marki TK Lighting.
Model AURORA GOLD 16 nie tylko pięknie się prezentuje, ale również zapewnia komfortowe i przyjemne światło. To idealne rozwiązanie do stworzenia nastrojowej atmosfery w pomieszczeniu, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej ilości światła do codziennego użytkowania.
Wybierając lampę wiszącą AURORA GOLD 16, inwestujesz w trwałość, estetykę i ponadczasowy styl. Produkty TK Lighting to gwarancja solidnego wykonania oraz modnego wzornictwa, które podkreśli charakter Twojego domu.
Dodaj do koszyka już dziś i odmień swoje wnętrze dzięki eleganckiej, złotej lampie wiszącej AURORA GOLD 16.

W swojej ofercie posiadamy również inne lampy z kolekcji AURORA - zerknij na "produkty powiązane"
Lampa AURORA przystosowana jest do montażu sufitowego - montaż trwa około 25 minut. Instrukcja dołączona jest do mebla.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
TK TOMASZ KRYWULT
Bojemskiego 8D
42-200 Częstochowa, Polska
Pliki do pobrania
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bestsellery
Co mówią o nas klienci?
Wasze zadowolenie to nasza największa satysfakcja! Zobacz, jak inni oceniają zakupy w sklepie stokrzesel – poznaj opinie o naszych produktach, obsłudze i dostawie. Dołącz do grona zadowolonych klientów i urządź wnętrze po swojemu.
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do bloga.
Porozmawiaj z naszym zespołem obsługi klienta. Od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00.

